|
A vízitúrázok között hagyományosan május első hétvégéjén indul a szezon. Sokak számára a Bodrogzug az első állomás.
Az idei év szerencsésnekm tűnik mivel a jelek szerint jön egy kis utánpótlás víz az ártérre.
A tavalyi évben kialakult gyakorlat szerint ismét lesz a zalkodi táborhelyen hulladékgyűjtű és mobil WC a túrázók számára. A zalkodi önkormányzat pedig a táborozó helyet teszi rendbe.
Újabb együttműködő partnerrel bővült a bodrogzugi látogatási engedélyt kiadók sora, ezúttal Budapesten.
|